Kadra

Paulina – dyrektor żłobka

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: Pedagogika, specjalność: Resocjalizacja i Profilaktyka Społeczna, Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. E.Lipińskiego w Kielcach na kierunku: Ekonomia, specjalność: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych na kierunku: Zarządzanie oświatą. 

"Własne placówki opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 to wielkie wyzwanie, jednak nie sposób opisać satysfakcji jaką przynosi codzienna, ciężka praca nad wszystkimi aspektami żłobków "Bajka" i "Bajka2". Najmilszym prezentem każdego dnia są dla mnie uśmiechy dzieci, które przebywają w naszych placówkach oraz szerokie grono zadowolonych rodziców. I chociaż zdarzają się też ciężkie dni to są one tylko powodem do tego, aby jeszcze bardziej podnosić jakość świadczonych przez nas usług. W żłobku "Bajka2" zajmuję się przede wszystkim sprawami organizacyjnymi i administracyjnymi, czas spędzony z dziećmi w żłobku traktuję jako odpoczynek w trakcie pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek - Julki i Lenki."

 

Milena - administracja, pomoc dyrektora

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapią pedagogiczną. Ukończone studia podyplomowe na kierunku Oligofrenopedagogika, dyrektor żłobka "Bajka".

"Od zawsze marzyłam o pracy z dziećmi, dlatego też świadomie wybrałam kierunek studiów. Praca z dziećmi jest moją pasją, daje mi mnóstwo radości i satysfakcji, każdego dnia uczy czegoś nowego i zaskakującego. Uważam, że my dorośli możemy się bardzo wiele od dzieci nauczyć. Sądzę, że każde dziecko powinno być od najmłodszych lat inspirowane i zachęcane do odkrywania świata ponieważ to właśnie dzieciństwo jesr okresem, który kształtuje naszą osobowość. Prywatnie jestem mamą Michalinki."

 

Ewelina - opiekunka dziecięca, wychowawca grupy "Tygryski"

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku: Pedagogika, specjalność: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i praca socjalna. W trakcie studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna.

"Praca z dziećmi jako opiekunka w żłobku daje mi ogromną satysfakcję, przede wszystkim wtedy kiedy dzieci odwdzięczają się swoją radością. Każdego dnia mam możliwość uczestniczenia w bardzo ważnym okresie kształcenia się i rozwoju małego człowieka co jest rzeczą bezcenną. Uśmiechy jakimi na co dzień obdarowywują mnie to wspaniała nagroda za to co robię".

 

Izabela - opiekunka dziecieca w grupie "Tygryski"

Absolwentka Staropolskiej Szkoły Wyższej na kierunku Pedagogika.

"Wspaniałe rozpoczynać dzień patrząc na roześmiane, pełne energii dzieci, które nie myślą o tym co było ani o tym co będzie, ale cieszą się chwilą obecną. To ich uśmiechnięte buźki sprawiają że dzień staje się lepszy. Każde nowe słowo, każdy uśmiech, przytulenie uświadamiają ze ta praca ma sens. Każde dziecko oddane w moje ręce traktuje w taki sposób, w jaki chciałabym, aby były traktowane moje dzieci. Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów".

 

Katarzyna - opiekunka dziecięca, wychowawca grupy "Rybki"

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Filologia rosyjska, ukończone studia podyplomowe na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna.  

"W codziennej pracy z dziećmi dokładam wszelkich starań, by dziecko czuło się szczęśliwe i kochane, a uśmiech na twarzach moich podopiecznych daje mi mnóstwo satysfakcji i mobilizuje mnie do dalszego działania. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Hani i Jagódki. To właśnie moje córki nauczyły mnie czerpać siłę z tych wszystkich małych, ale jak ważnych rzeczy".

 

Wiktoria - opiekunka dziecięca, wychowawca w grupie "Biedronki"

Studentka Staropolskiej Szkoły Wyższej na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna ze specjalizacją logopedyczną.

"Kiedy w moim życiu przyszedł czas na wybór drogi zawodowej, od początku wiedziałam, że właśnie to chce robić. Praca z dziećmi jest dla mnie czymś wyjątkowym. Radość, uśmiech i zaangażowanie dziecka daje mi jeszcze większą motywację do działania i odkrywania w sobie nowych talentów. Uważam, że współpraca z dziećmi działa w dwie strony, bo nawzajem możemy czerpać od siebie inspiracje i wzorce. Jest to praca odpowiedzialna, ale i wdzięczna".

 

Małgorzata - opiekunka dziecięca w grupie "Biedronki"

Studentka Collegium Medicum w Kielcach, na kierunku Fizjoterapia. W przyszłości zamierzam zrobić specjalizację właśnie do pracy z wadami postawy i wszelkimi nieprawidłowościami w rozwoju u tych najmłodszych. Ukończony kurs ,,Opiekun w żłobku i klubie malucha".

"Mimo młodego wieku mam już trochę doświadczenia w pracy z dziećmi, ponieważ od najmłodszych lat wychowywałam dzieci u mnie w rodzinie. Uważam, że opieka nad nimi to bardzo wdzięczna, ale i odpowiedzialna praca. Najbardziej cieszy mnie fakt, że mogę czynnie uczestniczyć w ich rozwoju, obserwować pierwsze kroki, słuchać pierwszych wypowiedzianych słów. Najważniejszą kwestią, jaką kieruje się w mojej pracy, to pomóc dzieciom w rozwoju zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Najważniejsze, to nie pozwolić im stać w miejscu i zapewnić to, co najlepsze. A najlepsze co możemy dostać w zamian za to, to oczywiście szeroki uśmiech, który potrafi przynieść dużo radości nam - opiekunom, a także wdzięczność ze strony zadowolonych z naszej pracy rodziców".

 

Paulina - opiekunka dziecięca, wychowawca w grupie "Krasnale"

Studentka Instytutu Studiów Podyplomowych w Kielcach na kierunku: Edukacja Elementarna: Wychownaie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.

"Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ każdy spędzony z nimi dzień przynosi coś innego oraz nowego. Każda spędzona chwila daje wiele radości i nauki dla nas dorosłych. Praca z dziećmi jest bardzo odpowiedzialna wymaga od nas dużo cierpliwości, zaangażowania oraz ciepła. Bardzo ważne są poprawne relacje pomiędzy opiekunem a rodzicem kluczową rolę odgrywa zaufanie, ponieważ powierzają nam pod opiekę swój najcenniejszy skarb".

 

Agnieszka - opiekunka dziecięca w grupie "Krasnale"

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku pedagogika o specjalności psychopedagogika opiekuńczo- terapeutyczna. Obecnie studentka na kierunku praca socjalna.

"Praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem. Każdy dzień jest pełen wyzwań i niespodzianek. Pracując z najmłodszymi codziennie uczę się czegoś nowego, zdobywam cenne doświadczenie".

 

Michał - Psijaciele, specjalista od dogoterapii, który odwiedza nas razem z przemiłym labradorem Rico. Poza tym Michał prowadzi w naszym żłobku zajęcia z muzykoterapii dla maluszków. 

Milena - nauczyciel i lektor języka angielskiego.

Izabela D. - logopeda.

Izabela O. - położna / pielęgniarka.

projekt i realizacja: www.amill.pl
Jak dojechać? Facebook
Projekty Unijne